homeAna Sayfa contact İletişim
LABORATUVAR

LABORATUAR

 

Çamoluk suyun her parti üretiminden önce ve sonra düzenli olarak bünyesinde bulunan laboratuarında mühendisi tarafından kalite kontrolü yapılmaktadır.

                  

Çamoluk suda kalite kontrol, suyun fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik yönden analizlerinin yapılması ile gerçekleştirilir.

 

Çamoluk suyun analizleri yapılırken sağlık bakanlığının yönetmelikte belirttiği parametreler ve bu parametrelerin limit değerleri esas alınır.

 

Çamoluk suyun analizleri suda bakılan parametrelere uygun olarak seçilmiş analiz metotları ile yapılır.

 

Çamoluk suda analizlerde kullanılan cihazlar belirli aralıklarla kalibre edilerek alınan sonuçların doğru olması sağlanır.

 

Çamoluk suyun son kalite kontrolü her parti üretim için günlük olarak yapılır.

 

Çamoluk suyun son kalite kontrolü ayrıca, her parti üretim için dolumu yapılan polikarbon şişelerden örnek numuneler alınarak tekrar yapılır.

 

Ayrıca, Çamoluk suda, üretim öncesi ve üretim sırasında çeşitli noktalardan su numuneleri alınır ve alınan numuneler için gerekli tüm kontroller yapılır.

 

Çamoluk suda, dolumu yapılan bu polikarbon damacanalarda birer adette 15 gün süresince saklanmak üzere alınır. Saklanan polikarbon şişeler üzerinde de geriye dönük olarak tüm kontroller yapılır.

 

Çamoluk su laboratuarında suyun her zaman en iyi kalitede tüketicilerine ulaşması için Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır.

 

Çamoluk su laboratuarında ve tüm tesis genelinde temizlik ve hijyen kurallarına çok önem verilir. Konu ile ilgili planlar ve talimatlar hazırlanır.

         
ÇAMOLUKSU HABERLER
Haber Arşivi
 
PROSES AKIŞ ŞEMASI

Çamoluk Su, İstanbul’un Yakacık Semtinin Aydos Ormanlık Bölgesinde, doğal ekolojik ortamında ve hiçbir olumsuz koşulun etkisi altında kalmadan hijyenik şartlarda üretilir.

 
MAİL LİSTESİ

Şirketimiz ile ilgili gelişmeleri eposta adresinizi listemize ekleyerek takip edebilirsiniz.


 

 

camoluksu@camoluksu.com